WORKSHOP: Investice v klidu

Investice, investice, investice... Všichni na ně mají názor. Někteří jim "rozumí". Někteří už je "viděli". Někteří je i "zkusili". Někteří je dokonce "mají". A pokud jsou v plusu, pochopili o čem to je a většinou vám řeknou - ZAČNI, NEBOJ SE, NEPŘEMÝŠLEJ, NEČEKEJ. JE TO SNADNÉ... 

Oponent bude určitě schopen najít spoustu překážek: složitost při výběr instrumentů (akcií, ETF, komodit, krypta, ...), načasování nákupu, překonání úřednické "byrokracie", ověřování dokladů., výběr brokera, atd. atd.

Co když to ale nejsou překážky, jen nástroje? Co když to je opravdu snadné? Co když se registrace brokera, výběr a nákup investic na roky dá vyřešit během 20-30 minut? Co když od myšlenky k nákupu stačí jen pár minut? Jen za 4 hodiny na workshopu se to naučíte a zkusíte i vy. A na konci workshopu už možná budete mít něco koupené, protože to nevydržíte, třeba jen na DEMO účtu. V klidu a bez negativních emocí.

Co když nedostanete tipy co koupit, ale nástroje a metodiky, díky kterým si sami snadno vyberete a koupíte to co je pro vás vhodné. A navíc bez poradenství, bez odborníků a vzdělaných teoretiků, kteří často o REÁLNÝCH investicích moc nevědí (bohužel to je realita dnešní doby - rozhodně je za to neviníme).

My investujeme sami, nejsme nikým sponzorováni, investujeme prakticky a na základě vlastních zkušeností a cestu k úspěšnému investování vám pomůžeme podstatně zkrátit. Jak? Zkuste náš WORKSHOP :-) 

Více o investičních projektech je na www.hlidacinvestic.cz.

Obsah Workshopu:

  1. Zjistíme PROČ ne/INVESTOVAT - Každý má své proč - jaké bude to Vaše?
  2. Prolétneme si "pohádky a pravdy" na téma: Akcie, ETF, Krypto, Fundament, technická analýza, diverzifikace, investor vs. obchodník, inflace, DCA atd. Povrchně nebo detailně - to bude na vás :-)
  3. Ukážeme si KDE HLEDAT kvalitní INVESTICE pomocí kvalitních zdrojů a ZDARMA i za rozumné peníze - každý dle svých potřeb.
  4. Vybereme DO ČEHO INVESTOVAT, jaké instrumenty nám "sedí" a naučíme se z nich SESTAVIT PORTFOLIO a investiční plán (například pomocí techniky DCA).
  5. ZKONTROLUJEME si naše vybrané instrumenty abychom zjistili "VHODNOST NÁKUPU". Jak? - Pomocí rychlé fundamentální i technické analýzy BĚHEM PÁR MINUT !!!
  6. VYBEREME KDE INVESTOVAT, tedy brokera, banku nebo jinou investiční službu, protože pro každého se může hodit něco jiného.
  7. Ukážeme si JAK u vámi vybraného brokera INVESTOVAT - TO SI PRAKTICKY ZKUSÍME PŘÍMO BĚHEM WORKSHOPU - ŽIVĚ. 
  8. Nezapomínejme na legislativu a DANĚ, kterých se většina bojí. Pokud se ale připravíte předem a víte kam co patří, je to snadné - ukážeme si to.
  9. Máme nakoupeno, ta rychlá část je za námi, co teď? VYHRÁVÁ DISCIPLÍNA, pravidelně investovat (a občas dle potřeby třeba i prodat). BÝT V KLIDU, což je snažší, pokud jednáte na základě dat, BEZ NEGATIVNÍCH EMOCÍ.
  10. Co dál? Můžete jít do většího detailu na základě zdrojů z workshopu, jako jsou například i Hlídače investic. Můžeme se také domluvit na detailnějším workshopu nebo poradenství. Nebo si jen udržte disciplínu, natrénujte si co vám vyhovuje a investicemi se zabývejte jen do té míry, která je vám pohodlná a buďte dobrým investorem s dlouhodobými profity.

Rezervace semináře

Working...