Poradenství

V prostředí mezinárodního automobilového průmyslu se většina našich poradců pohybuje od roku 1995. Nejdříve jsme se činnosti učili od odborníků ze zahraničí, potom nabyté zkušenosti sami aplikovali ve výrobních závodech, ve kterých jsme pracovali. Postupně jsme kariérně rostli, až jsme zastávali manažerské rozhodovací pozice. Od roku 2003 nabízíme naše zkušenosti v různých poradenských projektech v České Republice i v zahraničí.

Automobilový průmysl se rychle vyvíjí a my se flexibilně přizpůsobujeme aktuálním požadavkům a trendům. Začínali jsme s poradenstvím v oblasti systémů ISO, ale postupně se většina našich projektů přesunula do oblasti procesní. Ovšem výjimkou není ani odborné poradenství pro konkrétní výrobky (například speciální šití, poradenství v oblasti materiálů - kvalita kůže, ....). Zaměřujeme se i na vývoj výrobků. Vždy záleží na konkrétním požadavků zákazníků.

 

Příklady realizovaných poradenských projektů naleznete zde.

Přínosy, které oceníte

Přínosy, které oceníte

Rychlost, jednoduchost a efektivita, vše zaměřeno na Vaše potřeby a požadavky.

Kvalifikace

Jsme odborníci s letitou praxí v rámci širokého spektra oborů, v kompletním výrobním řetězci včetně OEM a celé úrovně řízení.

Zkušenosti

Nabízíme mnohaleté zkušenosti a znalosti z automobilového průmyslu. Za své dlouholeté působení se společnost TP Consulting podílela na mnoha různých projektech v České republice i v zahraničí. Máme zkušenosti z výrobních závodů s interiérovými, bezpečnostními, vnějšími díly a elektro komponenty.

Široký rozsah služeb

Poskytujeme systémové, procesní a produktové  poradenství dle požadavku zákazníka. Zaměřujeme se na sériovou výrobu, ale realizujeme i vývojové zakázky (výrobek i proces) a after market.

Zákaznická orientace

Na naše služby se můžete spolehnout, v každé situaci! Jednáme velmi rychle a flexibilně, vždy se zaměřením na spokojenost našeho klienta.

Reference

Working...