O společnosti

Kdo jsme

Společnost TP Consulting s.r.o. byla založena v roce 2003 na základě dlouholetých zkušeností zakladatelů v oblasti automobilového průmyslu.

TP Consulting je tým kvalifikovaných odborníků, kteří jsou připraveni poskytnout profesionální služby v oblastech interim managementu, krizového managementu, poradenství a školení, zastupování zahraničních společností,  vyhledávání vhodných pracovníků, headhuntingu a poprodejních služeb v automobilovém průmyslu.  

Soustředíme se především na automobilový průmysl, nicméně máme zkušenosti i v jiných oborech. Naši specialisté nabízí více než desetileté zkušenosti získané v projektech realizovaných jak v České republice, tak v zahraničí.

Máme dlouholeté zkušenosti z výrobních závodů s interiérovými, exteriérovými díly a elektro komponenty. Zaměřujeme se na předsériovou a sériovou výrobu, ale realizujeme i vývojové zakázky (výrobek i proces) a projekty pro after market.

K vašim požadavkům přistupujeme individuálně a naše služby vždy přizpůsobíme vašim potřebám.


TP Consulting s.r.o. je hlavní partner České společnosti pro jakost (ČSJ).

 

ceska_spolecnost_pro_jakost

 

TP Consulting s.r.o. je členem Automotive Industry Action Group (AIAG).

 

aiag_logo

 

 

 

Naše vize

Chceme být pro všechny naše klienty důvěryhodným partnerem, lídrem v oblasti odborného poradenství a headhuntingu. Partnerem, na kterého je možno se vždy obrátit i s nestandartními, náročnými požadavky.

Hodnoty

Základní hodnoty, kterými se celá společnost řídí, jsou:

  1. Odbornost - tým složený ze zkušených odborníků
  2. Efektivní řešení zákaznických potřeb a požadavků
  3. Flexibilita a rychlost reakce
  4. Přímé a férové jednání
  5. Zákaznická orientace

 

Certifikace

Systém managementu kvality společnosti TP Consulting je certifikovaný dle normy ISO 9001 společností DEKRA certification s.r.o.

Reference

Working...