Odborná školení

Školíme odborné požadavky koncernu VW. Školení provádí tým odborných pracovníků s mnohaletými zkušenostmi s danou tématikou.

Přihlašování přes formulář je uvedený pod každým školením

Přehled školení:

Seznam otevřených školení: 

Firemní školení (Inhouse)

Nabízíme firemní školení, která můžeme realizovat přímo v prostorech Vaší firmy (Inhouse), případně v našich prostorách v Liberci. Termíny a obsah těchto školení přizpůsobíme na míru dle Vašich požadavků.

V případě zájmu o INHOUSE školení nás prosím kontaktujte na mailu educate@tpconsulting.cz.

Otevřená školení (Open)

Kromě firemních školení nabízíme také otevřená školení (Open). Jedná se většinou o vícedenní intezivní školení, která probíhají v příjemném prostředí profesionálního školicího centra UKO v obci Bedřichov u Jablonce nad Nisou.

V souvislosti se školicím centrem jsou k dispozici Penzion a restaurace UKO, s možností využití zastřešeného bazénu, wellnesu, bowlingu, minigolfu atd. v krásném prostředí Jizerských hor.

Dále školení probíhají v klidném prostředí konferenčních sálů v centru Prahy v budově sídla České společnosti pro jakost, nedaleko Karlova mostu. Termíny OPEN školení dle lokality jsou pak uvedeny v detailu jednotlivých školení.

Možnost zpracování dotací na školení

Zajistíme vám zpracování žádosti o dotaci dle aktuálních dotačních výzev (v minulosti například formou projektu POVEZ a POVEZ II - Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců), což umožní vybraným podnikům získat finanční příspěvky na vzdělávání nebo rekvalifikaci zaměstnanců.Příspěvek ÚP ve výši až 85 %. V rámci Dohody jsou poskytovány i příspěvky na mzdové náklady (neplatí pro OSVČ). Každá osoba se může zúčastnit pouze jednou a příspěvek je poskytován na základě podpory de minimis.

Žadateli můžeme pomoci s tvorbou žádosti a veškerých potřebných dokumentů.

 

* Školení požadavků koncernu VW prošla rešerší a odsouhlasením firmou Škoda Auto a.s., oddělením Kvality Nakupovaných dílů (GQD-3Technika produktu-E/E a audit dodavatelů).
* TP Consulting s.r.o. je hlavní partner České společnosti pro jakost.

Working...