Úvod Volné pozice HR RECRUITER - HPP, Liberecký kraj

HR RECRUITER - HPP, Liberecký kraj

Region:
Liberecký  kraj
Plat:
Dle kvalifikace a zkušeností
Typ úvazku:
HPP
Obor:
HR, Automotive

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za kompletní proces recruitmentu specializovaných technických pozic (pouze THP pozice, inženýři, specialisté)
  • HR podpora příslušných oddělení při plánování a přípravě strategie personálního obsazení
  • Vyhledávání kandidátů, spolupráce s personálními agenturami
  • Komunikace s kandidáty
  • Vedení výběrových pohovorů v českém a anglickém jazyce
  • Zpracování pracovně-právní agendy spojené se založením PP

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání – ideálně se zaměřením na personalistiku či psychologii
  • Nutností jsou zkušenosti s recruitmentem a znalosti personalistiky
  • Předpokládáme rychlou adaptaci a následné převzetí kompletní agendy výše popsaného procesu
  • Aj na velmi dobré úrovni
  • Znalost prostředí SAP výhodou

Finance

  • Dle kvalifikace a zkušeností kandidáta

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené

Přidat soubor (př. životopis, motivační dopis)

Working...